2019.02.13. Iskolai farsang

2019.02.15

Szenzációs osztályprodukciókkal űztük a telet 2019 farsangján. Minden fellépő osztály tortát kapott, közönség -különdíjas a 4. osztály bennszülött produkciója lett. A Surányi családi produkció roma hagyományőrzés miatt is dícséretet érdemelt. Rengeteg tombolatárgyat kisorsoltunk, a fődíjat Bocsi Zsombor nyerte. Mezőtárkány Művelődéséért Közalapítványa 100 000 Ft-tal támogatta a rendezvényt, melyhez magánszemélyek és vállalkozások is csatlakoztak. Rekordszámú tombola fogyott és a büfé forgalmára sem panaszkodhattunk! Köszönetet érdemel az SZMK, a felkészítő tanárok és valamennyi gyerek, akik részesei voltak a produkcióknak!

Fotók itt: