2019.06.20. Tanévzáró ünnepség, bizonyítványosztás
A 2018 -19 es tanév végén 155 tanulónk éves munkáját értékeltük. A 155 tanulónk közül 13 lett kitűnő, 11-en jeles eredményt értek el. Ez az iskolánkban járó gyerekek 15%- a.
Tanulóink közül 14-en kaptak év végi tantárgyi dicséretet ebből hárman általános nevelőtestületi dicséretben részesültek.
14 tanulónk kapott elégtelen osztályzatot valamilyen tantárgyból közülük hárman már csak évfolyamismétléssel tudják folytatni a tanulmányaikat. Két tanulónk van, akiket a rendkívül sok hiányzás miatt osztályozni sem tudtunk, ezért évet kell ismételni. A többiek a sikeres javítóvizsga letétele után léphetnek magasabb évfolyamba.
1. osztály
Kiválóan teljesített 8 fő, ebből kitűnő 4 fő, jeles 4 fő
jól teljesített 5 fő, megfelelően teljesített 1 fő
2. osztály
kitűnő 2 fő, jeles nincs
tanulmányi átlag 4,06
3. osztály
kitűnő 2 fő, jeles 2
tanulmányi átlag 4,33
4. osztály
kitűnő 3 fő, jeles 2 fő
tanulmányi átlag 4,2
5. osztály
kitűnő nincs, jeles 1 fő
tanulmányi átlag 3,58
6. osztály
kitűnő 1 fő, jeles 1 fő
tanulmányi átlag 3,8
7. osztály
kitűnő nincs, jeles 2
tanulmányi átlag 3,37
8. osztály
kitűnő 1, jeles nincs
tanulmányi átlag 3,3
Az országos kompetenciaméréssel kapcsolatban elmondhatjuk, hogy tanulóink a tőlük elvárható szinten teljesítettek szövegértésből és matematikából.
Minden nyolcadikos tanulónk felvételt nyert középiskolába a rendes felvételi vagy pótfelvételi során. (Gimnázium 3 fő Szakiskola 5 fő Szakközépiskola 13 fő)
Sport eredményeink
járási versenyek:
3. korcsoport leány kézilabda őszi verseny: 2. hely
tavaszi diákolimpia 2. hely
A kézilabda lány csapatunk tagjai: Csóka Anasztázia, Rácz Lili, Lakatos Blanka, Mády Dorina, Kálmán Adél, Csonka Tímea, Lakatos Blanka, Szabó Jázmin, Szegedi Helga, Molnár Letícia
4. korcsoportos labdarúgás: Futsal 3 hely
Megyei versenyek:
kisiskolák labdarúgás: a 2. hely
A csapat tagjai:
Glonczi Szebasztián, Hanyi Krisztián, Kállai Adrián, Kállai Krisztofer, Pusoma Balázs, Kökény Zsolt, Tápai Péter, Turi Patrik, Kémeri Zsombor
Kisiskolák atlétika versenye svédváltó: 2. hely /Kémeri Zsombor Tápai Péter Glonczi Szebasztián/
800 méter futás 1. hely Kökény Zsolt
600 méter futás 1. hely Szabó Jázmin
Egyéni összetett leány 3. korcsoport 2. hely Szabó Jázmin, 4. korcsoport 3. hely Bukta Nikolett
fiú 2. korcsoport 4. hely Kémeri Zsombor
4. korcsoport első hely Glonczi Szebasztián
Atlétika leány 100 méter 4. hely Bukta Nikolett, 300 méter 1. hely Bukta Nikolett
távolugrás 1. hely bukta Nikolett, fiú 100 méter 4. hely Glonczi Szebasztián
300 méter 2. hely Glonczi Szebasztián, súlylökés 4. hely Kürti Balázs
Országos versenyek:
atlétika leány 300 méter 22. hely Bukta Nikolett, távolugrás 33. hely Bukta Nikolett, fiú távolugrás 24. hely Glonczi Szebasztián
egyéni összetett 30. hely Glonczi Szebasztián
Kisiskolák országos atlétikai versenye (2019 június 17 -19.)
egyéni összetettben Glonczi Szebasztián 1. helyezést ért el és országos bajnok lett a 4. korcsoportban!
600 méteren Szabó Jázmin 17 helyezés ért el.
800 méteren Kökény Zsolt visszalépett.
Gratulálunk a sportolóknak és köszönjük Takács Péter testnevelő tanár úrnak lelkiismeretes felkészítő munkáját és Dománné Erdélyi Krisztina tanárnő folyamatos segítségét!
Köszönjük minden partnerünknek a tanév folyamán tanúsított együttműködő, segítő hozzáállását!